מה זה ציפוי ויניל?

 ויניל התגלה כחומר מועדף על חובבי רכבים המעוניינים לשדרג את מראה הרכב שלהם מבחוץ. 
הויניל עמיד, גמיש וקל לעבודה, ויש מגוון רחב של צבעים וגימורים כאלה שיצרני הרכב רק יכלו לחלום עליהםכאשר הרכב מצופה כראוי, ציפוי ויניל מייצר נראות חדשה ויוקרתית משמעותית יותר מאשר עבודת צבע (איכותית).

ציפוי נגד שריטות לרכב

תוך הגנה על ערך הרכב!

אם אתם מעוניינים בציפוי ויניל ולשפר את מראה הרכב, עומדות בפניכם שתי אפשרויות עיקריות: עבודת צבע חדשה או מעטפת ויניל. לשניהם יתרונות וחסרונות, אך לעתים קרובות עטיפת ויניל חסכונית, מהירה ועמידה יותר מאותה עבודת צבע בהתאמה אישית. אנו נפרוש את כל מה שאתה צריך לדעת על עולם הציפויים הויניליים בתחום הרכב, ובסופו של דבר תהיה לך תמונה ברורה למה לצפות ומה לזכור כשאתה מקבל את ההחלטה הסופית שלך.

צבעים למדבקה

עטיפת ויניל מספקת שתי יתרונות עיקריים!​

  • הגנה על חלקים הצבועים ברכבך 
  • היכולת לעבוד עם צבעים וגימורים שיצרניות הרכב לעולם לא יוכלו להציע! 
  • ניתן לשלב אפשרויות גימור מטאליות, מט, ציפוי קרבון (סיבי פחמן) ואפילו כרום עם כל צבע בספקטרום, הבחירה תלויה אך ורק בך, היא מלאה במבחר צבעים וסגנונות שאתה עוטף באמצעותה. אנחנו נדאג לצבע גליל המיוחד ביותר בשבילך, מוזמן להתרשם מהאתר שלנו. 
ציפוי לרכב

איך מטפלים בציפוי ויניל? ​

נדרש רק מים וסבון כדי לנקות את הציפוי כשהוא מלוכלך מאבק. בנוסף שהויניל עצמו הוא ציפוי המגן, אין צורך למרוח ווקס או שכבת פוליש. הציפוי די גמיש, אם נגרם נזק לציפוי הויניל, ניתן פשוט להסיר את חתיכת ציפוי הפגומה הסרט ולהחליף אותה במהירות ובדרך זולה הרבה יותר מכפי שתוכל לתקן עבודת פחחות וצבע. 

החלטת עיטוף הרכב בויניל היא דרך פחות יקרה ופחות אינטנסיבית מאשר עבודת צבע מלאה. איש מקצוע מנוסה יכול לצפות רכב ברמה איכותית תוך יום אחד, עם מעט עבודת והכנות מראש, כמובן! 
לאחר סיום העבודה, נדרשות 24 שעות ייבוש לפחות, אם מדובר בעונת הקיץ. מכיוון שהחום הקיצי מייבש את עבודת הציפוי מהר יותר מאשר בעונת החורף. 

טיפול בציפוי ויניל

אילו דרכים יש לעיטוף הרכב? ​

אז מה האפשרויות לעטוף את הרכב שלך? 
האם אתה חייב להתחייב לעטוף את כל הרכב מפגוש לפגוש? ברור שלא! 
אתה יכול להתמקד בחלקים בודדים כדי להגן עליהם מפני סכנות ספציפיות או כדי להשיג מראה מסוים. ציפוי ויניל מודבק על חלק אחד בכל פעם, כך שיש לך שליטה מלאה בכמות החלקים הרצויים לציפוי ברכבך. 

PPF

להלן כמה אפשרויות שונות לעיטוף הרכב שלך: ​

עיטוף מלא – אם אתה רוצה הגנה מוחלטת לחלקים הצבועים ברכב שלך, אתה יכול לכסות כל חלק מרכב בציפוי מלא. זה ימנע נזק לאורך כל הדרך. תוכל להחליט אילו צבעים ייחודיים אתה רוצה או על גימור כדי להעניק לרכבך מראה ייחודי יותר. 

ציפוי מט האופציה פופולרית עבור מכוניות ספורטיביות, אך ציפוי קרבון יכול למשוך את תשומת הלב. אתה יכול גם להרחיב את האפשרויות שלך ולבחור את צבע וויניל הרצוי, מחנות האתר שלנו.  

עטיפה חלקית – אולי אתה מעוניין רק בהגנה של מכסה המנוע והפגוש הקדמי מפני פסולת דרכים, או שאתה עובד בתקציב מוגבל, ציפוי מלא אינו מתאים לתקציב כרגע. 
בשני המקרים, ציפוי ויניל שקוף לחזית הרכב יכול לשמור על צבע הרכב עבור חלק קטן מהעלות. 

גג בלבד – אפשרות חיונית בתכנון טוב, חלק מיצרניות הרכב מיישמות את העיקרון באופן רב. שימוש בצבע מנוגד לגג יוצר מראה ויזואלי בולט המסייע לפירוק המשעמם של מכוניות אפורות ושחורות. אולם אם יצרן הרכב שלך לא הציע אפשרות זו, תצטרך לעשות זאת בעצמך! 

למרבה המזל, ציפוי לרכבים מויניל הופך את זה לביצוע פשוט וקל. לבן ושחור הן שתי האפשרויות הנפוצות ביותר לצבע גג מנוגד, אך האפשרויות שלך הן אינסופיות. אתה יכול אפילו להשתמש בויניל כדי ליצור עיצוב מותאם אישית לגג המכונית שלך. 

מכסה המנוע בלבד – אם אתה משנה את ביצועי הרכב ורוצה לעשות שינוי חזותי כדי להתאים אותה, אתה יכול להשתמש בציפוי ויניל קרבון (סיבי פחמן) על מכסה המנוע של הרכב. סיבי פחמן אמיתhים הם אמצעי נפוץ לחיסכון במשקל עבור רכבי ספורט, אך אתה יכול לקבל את המראה הספורטיבי הזה מבלי לשלם סכום יקר עבור מכסה מנוע מקרבון (סיבי פחמן בפועל). 

PPF לרכב

חברת פרדוקס המתמחה ביבוא, שיווק והפצה של מוצרי קצה לשוק הרכב, הבניין והדפוס היישר מהחברות המובילות בעולם.

קבלת הכוונה ברכישת גליל ויניל לציפויים חייגו 073-375-3000

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *